Ostatní medicínská témata:

hledat uLékaře.cz
 
 

Specializované poradny


Přehled poraden


Na vaše dotazy odpovídají specialisté v daném oboru.

 • Růstová poradna

  Poradna se zabývá problematikou růstu dětí i dospělých, je určena i pacientům, kteří si aplikují růstový hormon, příbuzným, odborníkům a široké veřejnosti.

  Na vaše dotazy Vám odpoví doc. MUDr. Zdeněk Šumník, Ph.D., lékař Pediatrické kliniky Fakultní nemocnice v Motole a 2.lékařské fakulty Univerzity Karlovy

  Vstupte do růstové poradny

 • Poradna hyperprolaktinemie - zvýšené hladiny hormonu prolaktinu

  Hyperprolaktinémie vede například k poruše funkce pohlavních žláz, tedy poruchám plodnosti, poruchám menstruačního cyklu nebo nežádoucí tvorbě a vylučování mléka.

  Na vaše dotazy Vám odpoví prof. MUDr. Václav Hána, CSc. z III. interní kliniky - kliniky endokrinologie a metabolismu 1.LF a VFN v Praze.

  Vstupte do poradny hyperprolaktinemie

 • Poradna akromegalie

  Akromegalie je druhá nejčastější poruchu funkce podvěsku mozkového. Jedná se o vzácné onemocnění projevující se růstem okrajových částí těla.

  Na vaše dotazy Vám odpoví prof. MUDr. Josef Marek, DrSc. z III. interní kliniky - kliniky endokrinologie a metabolismu 1.LF a VFN v Praze.

  Vstupte do poradny akromegalie

 • Poradna ženské neplodnosti

  V této poradně vám otázky týkající se problémů s početím dítěte zodpoví MUDr. Pavel Rokyta z Centra asistované reprodukce NATALART s.r.o. v Plzni, který má dlouholeté zkušenosti s léčbou neplodnosti.

  Vstupte do poradny ženské neplodnosti

 • Poradna pro rodiče dětí se syndromem Prader – Willi

  Poradna se věnuje problematice syndromu Prader – Willi, zřídka se vyskytující genetické poruše, způsobené nejčastěji chyběním dlouhého raménka 15. chromozomu.

  Na vaše dotazy Vám odpoví doc. MUDr. Jiřina Zapletalová, Ph.D. , lékařka oddělení Endokrinologie a diabetologie Dětské kliniky Fakultní nemocnice Olomouc.

  Vstupte do poradny Prader-Willi

 
Poradna lékaře

Pokud máte otázky týkající se endokrinního systému, můžete vstoupit do virtuálního kontaktu s lékařem v některé z našich tématicky zaměřených poraden.

Vstupte do poradny

Centra

Hledáte pomoc? Podívejte se, kde ji najdete:

 
Anketa Ovlivňuje kouření negativně zdraví člověka? Ano, každého člověka.
 
[2731] Ano, ale jen u někoho.
 
[1101] Záleží na počtu vykouřených cigaret..
 
[1246] Ne.
 
[1195]
Starší ankety